Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигиринській РДА - нова вакансія
11 січня 2018, 08:01 Друк

2c888d400afdfc50f17d9398406c73afУ Чигирині оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії „Б“ завідувача сектору опіки, піклування та усиновлення дітей служби у справах дітей Чигиринської районної державної адміністрації. Про це повідомили на сайті Чигиринської РДА.

Кваліфікаційні вимоги:

  1. Освіта:

Ступінь вищої освіти – магістр (у разі коли особа здобула вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (повну вищу освіту) відповідно до підпункту 2 пункту 2 розділу ХV "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про вищу освіту", така освіта прирівнюється до вищої освіти ступеня магістра)

     2. Досвід роботи:

Досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року

     3. Володіння державною мовою:
Вільне володіння державною мовою 

Додаткова інформація щодо посадових обов'язків, розміру та умов оплати праці, умов конкурсу надається сектором з питань управління персоналом за тел. (04730) 2-58-08 або по email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  

     Термін прийняття документів до: 
     17 год. 15 хв. 17 січня 2018 року

     Конкурсний відбір на вищезазначену посаду 22 січня 2018 року о 14:00 год. за адресою: м.Чигирин, вул. Б.Хмельницького, 26.
Умови конкурсу


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигиринській РДА - нова вакансія