Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигиринському НВК №2 з'явився новий керівник
12 січня 2018, 11:10 Друк

1515504815 44На минулому тижні відповідно до Порядку та Положення про конкурсний відбір на заміщення вакантної посади керівника Чигиринського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2», який належить до сфери управління Чигиринської районної ради відбулося засідання конкурсної комісії.

Про це повідомили у прес-службі Чигиринської РДА.

Зазначимо, що у визначені терміни до конкурсної комісії надійшли матеріали лише від одного претендента - Цюрупи Сергія Дмитровича, вчителя української мови та літератури Чигиринського НВК №2 на якого на даний час покладено обов’зки директора закладу.

В ході засідання були розглянуті матеріали, подані претендентом та проведено співбесіду, під час якої Сергій Дмитрович провів публічний захист перспективного плану розвитку закладу на два роки. 

Членами комісії було підтримано кандидатуру Цюрупи С.Д. та рекомендовано на призначення його керівником Чигиринської спеціалізованої школи №2.

Наступним кроком відповідно до Законів України «Про освіту» та «Про місцеве самоврядування в України» є розгляд даного питання на засіданні чергової сесії районної ради.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигиринському НВК №2 з'явився новий керівник