Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині згадали Василя Симоненка
12 січня 2018, 09:21 Друк

DSC1339183 мало виповнитися Василю Симоненку цього року. В обласній філармонії черкащани з різних куточків зібрались, аби вшанувати поета. Тут традиційно відзначили й цьогорічних лауреатів Всеукраїнської літературної премії.

Про це повідомили у прес-службі Черкаської ОДА.

– Наша сучасність наскрізь пронизана поетовими рядками: Народ мій є, народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ! – мовив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – І це, як високодуховна, потужна відповідь багаторічним спробам сплюндрувати й знищити все українське голодами, війнами, репресіями. Але очевидно нікому не перемогти нашу націю, її волю до життя. Це пропагував і Василь Симоненко.

Голова конкурсної комісії, професор Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Володимир Поліщук нагадав, що Всеукраїнська літературна премія ім. В. Симоненка, започаткувана в 90-их роках обласною адміністрацією та обласною радою, призначається у двох номінаціях – за художні твори високогромадянського звучання, спрямовані на  побудову незалежної демократичної України.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині згадали Василя Симоненка