Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Субсидія в Україні: в уряді розвінчали популярний серед населення міф
15 січня 2018, 16:54 Друк

1374569264 1351516603 117Кабінеті Міністрів України надали нове роз’яснення щодо використання коштів допомог, наданих громадянам як субсидія на оплату житлово-комунальних послуг. Про це йдеться у повідомленні прес-служби уряду, передає “Народна Правда“.

В уряді порадили відмовитися від субсидії на послугу ЖКГ, якщо  людина не користується цією послугою, бо не дивлячись на популярну серед споживачів послуг думку,  зекономленою субсидією, приміром, на  воду не можна розрахуватися за газ чи електроенергію..

“Якщо ви не користуєтеся гарячою водою, а субсидію вам нараховують, краще відмовитися від допомоги на оплату цієї комунальної послуги шляхом подачі нової заяви на надання субсидії без зазначення цієї послуги”, – йдеться в повідомленні.

В уряді пояснили, що розрахуватися зекономленою субсидією на одну послугу за іншу  неможливо, оскільки послуги споживачам надають різні організації.

Нагадаємо, у Положенні про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату ЖКП було розширено список причин, за якими влада може запросто позбавити пересічного українця держдопомоги. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Субсидія в Україні: в уряді розвінчали популярний серед населення міф