Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині провели нараду з керівниками органів місцевого самоврядування
16 січня 2018, 14:58 Друк

1516174840 img 6540web16 січня у залі засідань Чигиринської райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками органів місцевого самоврядування, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Лисенко. На нараді було розглянуто ряд питань, що стосуються життєдіяльності району та соціального захисту населення.

Про це повідомили у прес-службі Чигиринської РДА.

Віктор Борисович проінформував присутніх, що з 1 січня 2018 року набули чинності закони щодо проведення децентралізації системи управління дорожнім господарством, відповідно до них, дороги загального користування місцевого значення переходять зі сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України ("Укравтодор") в управління місцевим органам влади.

В результаті підписання актів приймання-передачі до сфери управління Черкаської обласної державної адміністрації передано автомобільні дороги загального користування місцевого значення, що проходять територією області. Це 4,3 тисячі км доріг. В межах району налічується 164,4 км доріг місцевого значення. 

На обслуговуванні Служби автомобільних доріг в Черкаській області залишаються лише дороги загального користування державного значення, це: Р-10 Канів — Чигирин — Кременчук (з під’їздом до с. Суботів), Т-12-17 Олександрівка - Бурякове — /Р-10/, Т-24-02 Суботів — Медведівка — Кам’янка.

На виконання розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 15.01.2018 №4, експлуатаційне утримання доріг місцевого значення загального користування в районі необхідно самостійно забезпечити до 1 травня 2018 року. Тому, органам місцевого самоврядування необхідно оперативно спільно з дорожнім ремонтним підрозділом -4 м.Чигирин опрацювати питання зимового утримання доріг. 

В ході наради проаналізовано стан використання коштів субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у 2017 році та підготовку пропозицій на 2018 рік. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині провели нараду з керівниками органів місцевого самоврядування