Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Понад півсотні пунктів обігріву запрацюють у Черкаській області
17 січня 2018, 12:10 Друк

239ace826422a79d70ef117510cdde7b63b2ae44З 17 січня в Черкаській області запрацюють 60 пунктів обігріву. Про це на сторінці в “Фейсбук” повідомив Костянтин Проценко – начальник прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

Зазвичай пункти обігріву розгортаються, коли температура повітря знижується до -20°C. Теперішні погодні умови, попри сніг та невеликий мороз не вимагають відкриття пунктів обігріву, але, враховуючи нестійку мінливу погоду та можливе ускладнення метеорологічної ситуації, було прийнято рішення їх відкрити в усіх районах області.

Передусім вони розташовуватимуться на базі територіальних центрів соціального обслуговування. Також будуть відкриті додаткові пункти обігріву в лікувальних закладах.
У цілодобовому режимі будуть працювати 38 пунктів обігріву, інші 12 годин. Звернутися до пунктів обігріву може будь-хто, а не лише люди без постійного місця проживання. Кожен відвідувач зможе не лише погрітися, а й отримати першу допомогу, за необхідності у переважнній більшості пунктів запропонують також гарячий чай.

Ознайомитися із переліком та адресами пунктів обігріву можна на сайті Управління ДСНС у Черкаській області http://ck.dsns.gov.ua/ua/Punkti-obigrivu.html

У випадку ускладнення обстановки, підпорядкованими підрозділами Управління ДСНС, в області будуть розгорнуті додаткові, мобільні та пересувні пункти обігріву.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Понад півсотні пунктів обігріву запрацюють у Черкаській області