Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Україну заборонили ввозити 25 книг з Росії
17 січня 2018, 07:51 Друк

Без названия 2Державний комітет телебачення і радіомовлення не видала дозвіл на ввезення в Україну 25 виданих в РФ в 2015-2017 роках книг. Про це йдеться у переліку заборонених до реалізації в Україні книг затвердженому 10 січняЄ, пише "Українська правда".

Рішення про заборону було прийняте "на підставі негативного висновку експертної ради з питань аналізу та оцінки друкованої продукції".

Зокрема заборонено для ввезення видані в Росії "Сталінград" Ентоні Бівора, дві книги з серії "Історія Російської держави" Бориса Акуніна, "Дочка Леніна - Погляд на історію" Едварда Радзинського, "Моїй Матильди. Любовні листи і щоденники Миколи Другого "Бориса Соколова, "Православ'я. Чесна розмова" протоієрея Всеволода Чапліна та інші, включаючи кілька найменувань дитячої літератури, в тому числі підручники.

9 із заборонених до розповсюдження книг видані видавництвом "АСТ", 7 - видавництвом "Э", 5 - видавництвом "Захаров", 2 - видавничою групою "Азбука-Аттікус", по одній –видавництвами "Хіт-книга" та "ТД Алгоритм".

Як відомо, 8 грудня 2016 року Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект про заборону ввезення в Україну з Росії книг антиукраїнського змісту.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Україну заборонили ввозити 25 книг з Росії