Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Україні хочуть створити комісію з питань зниклих безвісти
18 січня 2018, 16:35 Друк

fc95e162efba0060fca479e7c78ebb22117e8208В Україні планують створити комісію з питань осіб, які зникли безвісти. Парламентарі 235 голосами підтримали у першому читанні відповідний законопроект, передає кореспондент УНН.

Законопроект визначає процедуру розшуку осіб, зниклих безвісти – від подання заяви про розшук і до його припинення.

Як зазначається у пояснювальній записці, з метою розшуку осіб, зниклих безвісти у зв’язку зі збройним конфліктом створюється Комісія з питань осіб, зниклих безвісти (далі – Комісія) – орган, що відповідає за з’ясування долі та місцеперебування таких осіб.

Комісія є держателем Єдиного реєстру даних про осіб, зниклих безвісти, в якому міститься інформація, необхідна для розшуку таких осіб, що збирається з метою встановлення їх місцезнаходження та ідентифікації непізнаних останків.

На виконання своїх функцій Комісія співпрацює з усіма органами державної влади, міжнародними та громадськими організаціями, що займаються питаннями осіб, зниклих безвісти. Детальне регулювання особливостей функціонування Комісії з питань осіб, зниклих безвісти, пропонується визначити відповідною постановою Кабінету міністрів України.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Україні хочуть створити комісію з питань зниклих безвісти