Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

До Маріуполя прибув «гумконвой» з Чигиринщини
19 січня 2018, 08:25 Друк

45288ebb25fece3124fd0b4e8fa0de12Настоятель чигиринського храму Святих Петра і Павла та холодноярського храму Петра Багатостраждального (Калнишевського) отець Василь Циріль у Різдвяні свята вчергове побував з волонтерською місією на сході країни – у Маріуполі на Донеччині. Про це пише «Козацький край».

Як завжди, з отцем Василем був холодноярський чорний прапор зі словами «Воля України або смерть!», який завжди супроводжує козацького капелана у таких поїздках…

Доставлена гостями з козацького краю гуманітарна допомога посередництвом місцевих священиків потрапить до сирітського будинку та дому престарілих у Маріуполі.

Дякуючи усім, хто долучився до доброї справи, отець Василь зазначив:

– Саме там і народжується Христос, де виконується воля Божа, там де твориться добро, милосердя, любов до ближнього та співчуття! Хочу подякувати усім, хто долучається до добрих справ, допомагає, проявляє милосердя, співчуття до наших воїнів, до дітей-сиріт, до знедолених та самотніх стареньких людей. Саме перед святом Різдва Христового було зібрано та доставлено гуманітарну допомогу, подарунки, гостинці в місто Маріуполь до наших бійців, а також допомога в сирітський дитячий будинок та в дім перестарілих, все привезене передали владиці Сергію котрий там опікується вищевказаними.

Подяку висловлюємо небайдужим чигиринцям, всіх багато тому поіменно неможливо всіх відмітити, тому назву хоч тих, що найбільше долучились, благодійників Кравця О.І., Гринюка В.С., працівників Чигиринського Національного Заповідника музею Б.Хмельницького, Клименка В.А. та Терещенка Г.А. (котрий власним авто доставляв зібрану допомогу), волонтерам з міста Олександрія – Сергію Михайловичу та Олені Миколаївні, та й усім усім тим, хто допомагає!»


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин До Маріуполя прибув «гумконвой» з Чигиринщини