Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигиринській міській раді з'явилась вакансія
22 січня 2018, 11:55 Друк

Без названияВідповідно до статті 10 ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування» Чигиринська міська ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: спеціаліста І категорії – державного реєстратора з такими вимогами до учасників конкурсу:

–      громадянство України;

–      вільне володіння державною мовою;

–      освіта – вища за спеціальністю правознавство;

–      стаж роботи за фахом на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

Громадянам України, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в газеті подати у виконавчий комітет міської ради (м. Чигирин, вул. Б.Хмельницького, 19; кабінет № 13, т. 2-59-63) такі документи:

– заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

– заповнену особову картку (форма П–2ДС) з відповідними додатками;

– фотокартку розміром 4х6 см;

– копії документів про освіту;

– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік (подається в порядку передбаченому Законом України «Про запобігання корупції»);

– копію документа, що посвідчує особу;

– копію військового квитка (для військовозобов'язаних).

У виконавчому комітеті міської ради можна отримати необхідні бланки та додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці, а також ознайомитися із переліком питань, які будуть включені в екзаменаційні білети при проведенні іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигиринській міській раді з'явилась вакансія