Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Порушень на 1 млн грн виявили у Черкаській лабораторії з питань безпечності харчових продуктів
22 січня 2018, 12:00 Друк

4b4ab945886c7ab9e0981b6fc5bf42f78709a2fcФахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час ревізії в Черкаській регіональній державній лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів виявили порушень фінансової дисципліни на суму 1,1 млн грн.. Ревізією було охоплено період з 01.01.2014 по 30.09.2017, пише Провінція.

Зокрема, коштом лабораторії проведено поточні ремонти приміщень, які обліковувались на балансі іншої установи, а договори оренди вказаних приміщень не укладались. Внаслідок цього лабораторія зазнала матеріальної шкоди майже на 393 тис. грн.

Також під час ревізії виявлено, що коштами загального фонду кошторису в лабораторії покрили видатки на оплату праці, які мали бути покриті коштами спеціального фонду. Сума цього порушення становить 154 тис. грн.

Крім того, 2014 року лабораторія зайво переказала установі вищого рівня (Державній ветеринарній та фітосанітарній службі України) коштів спецфонду на суму 318,8 тис. грн.

За виявленими фактами порушень законодавства з фінансових питань щодо однієї особи складено протокол про адміністративні правопорушення.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Порушень на 1 млн грн виявили у Черкаській лабораторії з питань безпечності харчових продуктів