Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Лісівники Черкащини допомагають ліквідовувати наслідки негоди
19 січня 2018, 12:22 Друк

вапрПрацівники державної лісової охорони лісгоспів цілодобово задіяні у ліквідації наслідків снігопадів та сніголамів. Про це повідомили у прес-службі Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

"Наразі йдеться про розчищення доріг загальнодержавного й місцевого значення, звільненням ліній електропередачвід повалених дерев. Загалом задіяна практично уся лісогосподарська техніка лісгоспів, яка може допомогти у ліквідації наслідків зимової стихії для нормального функціонування громад", - повідомив начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко.

Сніголам зашкодив лісовим насадженням не тільки в містах і селах, а і на значній площі лісових масивів Черкащини. Проте поки що не йдеться про ліквідацію сніголамів у лісових насадженнях, оскільки дерева під натиском снігу продовжують падати та ламатися. Найближчим часом буде обстежено лісові насадження на предмет їх пошкодження. Інформація буде узагальнена та повідомлена додатково.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Лісівники Черкащини допомагають ліквідовувати наслідки негоди