Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Україна потрапила у десятку країн з найшвидшим скороченням населення
24 січня 2018, 13:51 Друк

belorusskij-trikotazh-v-ukraine1До 2050 року населення Європи різко скоротиться. Болгарія, Латвія, Молдова, Україна, Хорватія, Литва, Румунія, Сербія, Польща, Угорщина, оцінюють, що їх населення скоротиться на 15% і більше. Про це повідомляє Quartz.

За словами видання, більшість країн відмовляються розглядати рішення, щоб уповільнити демографічну катастрофу, що насувається.

Відповідно до прогнозів ООН, всі країни, у яких назрівають проблеми з населенням знаходяться у Східній Європі (з кількома в Центральній і Північній Європі).

Провідний дослідник Центру Вітгенштейна, який аналізує динаміку чисельності населення, Томас Соботка називає три фактори, які сприяють зниженню популяції, – зниження рівня народжуваності, масова міграція та висока смертність.

– Таким чином, в той час як західні і південно-європейські країни залучають багато імміграції, яка в значній мірі компенсує наслідки низької народжуваності, Схід знаходиться в подвійному зв’язуванні, відчуваючи як міграцію, так і низький рівень народжуваності, – говорить він.

Але дослідник зазначає, що міграція, все одно, не сильно змінить тенденцію.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Україна потрапила у десятку країн з найшвидшим скороченням населення