Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Україні продавали підроблене грузинське вино
29 січня 2018, 16:53 Друк

06c0808b003c53d304d3fa78b3ce7b5d9c794d95Антимонопольний комітет України вилучив вино, яке продавалося під виглядом грузинського, на підставі звернення Національного агентства вина Грузії. Інформацію про те, що українські компанії продають незаконну імітацію грузинського вина, Нацагентство отримало в 2016 році, передає УНН.

"Антимонопольний комітет України визнав дії української компанії "KAMYANKA GLOBAL WINE" порушенням закону України "Про захист від недобросовісної конкуренції" і наклав на компанію штраф у розмірі 7,1 млн гривень (більше 246 тисяч доларів). Також компанії було заборонено проводити подібні заходи, пов'язані з імітацією грузинського вина", - йдеться в повідомленні Агентства.

У жовтні 2017 року Антимонопольний комітет підготував попередній висновок, в якому констатував, що "компанія вводила споживачів в оману імітацією етикетки".

За даними Національного агентства вина, це перше рішення Антимонопольного відомства на користь грузинського відомства.

"Це факт особливо важливий на тому ринку, де грузинське вино користується високою репутацією", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, за словами експертів, ДФС України бачить тільки "вершину айсберга" тіньового ринку алкоголю країни.

Відзначимо, що найбільша кількість нелегального алкоголю в минулому році вилучено в Одеській, Донецькій, Кіровоградській, Херсонській областях та Києві.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Україні продавали підроблене грузинське вино