Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині провели засідання комісії з питань захисту прав дітей
30 січня 2018, 08:49 Друк

1517302415 img 7409web29 січня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей райдержадміністрації, на якому розглядалися різні питання. Зокрема, обговорювали заяву щодо визначення місця проживання малолітньої дочки; розгляд листа Чигиринського районного суду Черкаської області щодо надання висновку про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав; розгляд заяви щодо надання висновку про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав.

Про це йдеться у повідомленні Чигиринської РДА.

Крім того, розглядали заяву щодо надання дозволу на продаж квартири, про надання рекомендацій щодо доцільності влаштування малолітнього сина до загальноосвітньої Смілянської школи-інтернату І-ІІІ ступенів; про подання Чигиринського економіко-правового коледжу Уманського національного університету садівництва щодо надання погодження на відрахування неповнолітніх студентів; про розгляд заяви щодо надання дозволу на відрахування неповнолітнього сина з Кременчуцького медичного коледжу ім.. В.І. Литвиненка; про розгляд листа Чигиринського НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Чигиринської районної ради Черкаської області щодо малолітніх дітей. 

Після детального вивчення питань, винесених на засідання, та спілкування з батьками членами комісії було прийнято відповідні рішення.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині провели засідання комісії з питань захисту прав дітей