Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В області зафіксували майже 20 черкащан із захворюванням на кір
30 січня 2018, 09:33 Друк

f9f952e7b06fb5505fa7e9b63e48768148abafe0Державною установою "Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України" проводиться під наглядом з лабораторним супроводом захворюваності на кір в області. За результатами нагляду станом на 29 січня зареєстровано 18 випадків хворих на кір.

13 із зареєстрованих випадків захворювання траплялися у громадян, які не мали щеплення від інфекції. Так, найбільше захворювань було в Золотоніському районі, вони становлять 13 випадків. У Лисянському та Звенигородському районах по два, Маньківському районі було зареєстровано один. Серед хворих осіб було 10 дітей віком до 17 років.

Державною установою "Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України" спільно з лікувальною мережею та органами державної влади і місцевого самоврядування в осередках проведені відповідні протиепідемічні і профілактичні заходи. Епідемічна ситуація контрольована.

Спеціалісти зазначають, що основним профілактичним заходом проти кору є вакцинація. Щеплення від кору потрібно робити діткам у віці 1 року, повторне щеплення - в 6 років. Вакцинацію від кору необхідно проводити тим, хто не був раніше щеплений проти даного вірусу, та не хворів ним, підліткам в 15-17 років і дорослим до 35 років.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В області зафіксували майже 20 черкащан із захворюванням на кір