Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині зростає потреба у безоплатній правовій допомозі
31 січня 2018, 09:16 Друк

Без названияМинулого року адвокатам Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області було видано 2200 доручень на захист осіб під час затримання, обвинувачення та для представництва інтересів громадян у судах. У 2016 році таких документів було на 450 менше, пише «Прочерк».

Динаміка росту кількості доручень свідчить про зростання необхідності безоплатних юридичних послуг. Сума видатків на оплату послуг адвокатів у минулому році склала 4 млн. 113 тис. гривень.

У 2016 році із загальної кількості осіб, права та інтереси яких захищали адвокати за дорученням центру, засудженими були 42 людини, у 2017 році - 48. Така незначна, у порівнянні з кількістю затриманих, кількість засуджених свідчить про ефективну адвокатську роботу на досудовому етапі.

Минулого року у справах за участю адвокатів, залучених центром, суди ухвалили 9 виправдувальних вироків, у 2016 - 7. Упродовж усього періоду діяльності системи безоплатної вторинної правової допомоги в області таких вироків було 27.

Серед клієнтів адвокатів, що працювали за дорученням центру, минулоріч були 2000 тисячі чоловіків та понад 200 жінок, 30 громадян інших країн та 130 осіб до 18 років, серед яких - неповнолітні.

«Створення та функціонування системи безоплатної правової допомоги — це одна з найбільш вдалих реформ в Україні сьогодні» - відзначає Віктор Левицький, директор Регіонального центру з надання БВПД у Черкаській області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині зростає потреба у безоплатній правовій допомозі