Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині відмічають дефіцит опадів
01 лютого 2018, 14:06 Друк

2-16Значна кількість опадів, що випала на Черкащині у жовтні, грудні 2017 та січні 2018 року не скрізь компенсувала дефіцит опадів, що відмічався з початку 2017 року. Проблемними залишаються окремі центральні та південно-східні райони, зокрема Черкаси, Сміла та Чигирин, де дефіцит опадів на сьогодні становить 15-25 відсотків норми, пише "Черкаський край".

Торік Черкащина недоотримала 1,2 мільйона тонн зерна, зауважив на нараді аграріїв начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Ігор Колодка. Це в еквіваленті - колосальна сума, яку аграрії недоотримали через посуху.

У 2017 році центр посухи в Україні був на території Київської області, також сильно постраждали Черкаська й Полтавська. Про це розповіла Тетяна Адаменко, начальник агрометеорології українського Гідрометцентру, пише agrotimes.net. За її словами, водний баланс у цих областях досі не відновлено, адже протягом 2017 року опадів випало на 30-40, а в деяких районах — і на 50 відсотків менше норми. «Це говорить про те, що відбувається трансформація посушливих зон. Тобто ці області за кліматом були схожі на Херсонську область, що й позначилося на врожайності», — зауважила Тетяна Адаменко.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині відмічають дефіцит опадів