Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У “Черкасиобленерго” запускають особистий кабінет для юридичних споживачів
01 лютого 2018, 12:50 Друк

1482500262 cf5b5758ec852f620da59bb845fcde8226b1d484Незабаром запрацює на сайті ПАТ “Черкасиобленерго” запрацює особистий кабінет для юридичних споживачів. Про це пише infomist.ck.ua  з посиланням на прес-службу товариства.

Над новим сервісом кілька місяців працювала команда фахівців “Черкасиобленерго”. Особистий кабінет для юридичних споживачів області міститиме інформацію про точки обліку електроенергії, заборгованість, суми останніх нарахувань (оборотні відомості) тощо. Згодом юридичні споживачі також зможуть надавати звіти та отримувати рахунки за допомогою сервісу.

– Раніше такі споживачі обслуговувалися у абонвідділах районів електромереж, – говорить начальник служби інформаційних технологій Валерій Вязовик. – Найближчим часом питання розрахунків можна буде вирішити за допомогою створеного нами сервісу. Наразі докладаємо максимум зусиль, аби пришвидшити його впровадження, врахувавши усі особливості роботи з юридичними особами.

Нагадаємо, у жовтні минулого року на сайті ПАТ “Черкасиобленерго” запрацював особистий кабінет для побутових споживачів. Нині ним користуються майже 10 тисяч черкащан. Процес реєстрації на даному електронному сервісі триває.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У “Черкасиобленерго” запускають особистий кабінет для юридичних споживачів