Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

40% українців не знають, за кого голосуватимуть
01 лютого 2018, 10:29 Друк

437e1eae393a1558fbd48c6f7f34f769d4189973Результати американського дослідження показали, що українці не визначились, кого хочуть бачити на посту президента України та у парламенті у 2019 році. Також стало відомо, за що українці переймаються найбільше. Про це повідомляє "Преса України".

Міжнародний республіканський інститут США оприлюднив новий звіт, у якому йдеться про те, що українці ще не визначились, за кого віддати свій голос на майбутніх президентських та парламентських виборах 2019 року. Зокрема, таких 39% опитаних.

"Низький рівень популярності українських політичних партій лише за рік до важливих виборів становить справжній виклик для українських політиків", – прокоментував Стівен Нікс, регіональний директор IRI з питань Євразії.

За словами Нікса, такий розклад подій свідчить про те, що українські політики мають будувати свою кампанію виходячи з питань, які в першу чергу хвилюють українців. 69% опитаних відзначили, що на них особисто найбільший вплив має інфляція. 48% опитаних переймаються через корупцію, 42% – конфліктом на Донбасі.

Опитування також показало, що всього 5 українських партій обзавелись підтримкою понад 5% респондентів. Лише п'ять партій мають понад п'ять відсотків підтримки серед виборців.

"Значно вищий рівень оптимізму на місцевому рівні означає, що реформи з децентралізації збільшили впевненість та підтримку місцевого керівництва серед громадян", – додав експерт.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин 40% українців не знають, за кого голосуватимуть