Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Поліцейським Черкащини вручили необхідне для професійної підготовки обладнання
02 лютого 2018, 12:42 Друк

1517727574 12 лютого представники КМЄС в Україні з реформування сектору цивільної безпеки передали тренінговому центру ГУНП в Черкаській області спортивний інвентар, комп’ютерну та побутову техніку, необхідну для якісної професійної підготовки поліцейських. Про це «Нова Доба» дізналася від СК ГУ НП у Черкаській області. 

Така ініціатива реалізована в рамках проекту «Розвиток потенціалу тренінгових центрів Національної поліції України». Обладнання, яке суттєво покращить матеріальну базу центру, презентували радник-тренер з питань взаємодії поліції з громадою Франк Хансен та спеціаліст з питань проведення спецперевірки КМЄС в Україні Яна Вжещ.

Тренінговий центр ГУНП Черкащини отримав допомогу від Консультативної місії Європейського Союзу як визначений Національною поліцією України в переліку найкращих. Для ефективного навчання та практичної підготовки поліцейських передали тактичні ремені, боксерські рукавички та інше спортивне обладнання, яке стане у нагоді поліцейським та їхнім тренерам під час проведення навчань.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Поліцейським Черкащини вручили необхідне для професійної підготовки обладнання