Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині рибалок просять бути пильними на кризі
02 лютого 2018, 15:47 Друк

2749a0f968a0cae8d3d65d0df28db7cdc320a6cdНезважаючи на суттєве потепління, крига на черкаських водоймах ще досить міцна, але місцями вже почали з’являтися промоїни. Про це у коментарі сайту "vikka.ua" повідомив речник УДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко.

Протягом останніх днів трагічних випадків на Черкащині під час зимової риболовлі не було і рибалки впевнено вирушають на водойми.

"Заборонити виходити на кригу ми не можемо. Ми в силі проводити лише роз’яснювально-інформаційну роботу з рибалками, родичами, які можуть вплинути на їхні походи. Також проводимо тренування", – розповідає Костянтин Проценко.

У різних місцях, за словами фахівця, різна товщина льоду. Де течії немає – там більша крига, де є – там менша.

"У середньому по області є товщина і 40 см, і 10, і менше. Найменша поки що в межах 7-10 см. Її вважають безпечною на кризі для однієї людини. Треба зважати на те, що дуже багато рибалок збираються в одному місці і відчутно, що крига там прогинається, тому є небезпека, що вона може тріснути і не витримати навантаження. Для групи людей безпечна товщина криги від 15 см", – каже Проценко.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині рибалок просять бути пильними на кризі