Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині шукають начальника відділу бухобліку
06 лютого 2018, 14:27 Друк

00005fe3Відповідно до статей 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 20, 22, 23 Закону України «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року №246 та у зв’язку із наявністю вакантної посади начальника відділу бухгалтерського обліку і звітності у Чигирині оголосили конкурс на відповідну вакансію.

Кваліфікаційні вимоги:

  1. Освіта: 

Ступінь вищої освіти відповідного спрямування – магістр (у разі коли особа здобула вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (повну вищу освіту) відповідно до підпункту 2 пункту 2 розділу ХV "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про вищу освіту", така освіта прирівнюється до вищої освіти ступеня магістра).
     2. Досвід роботи:

Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше одного року.
     3. Володіння державною мовою

Додаткова інформація щодо посадових обов'язків, розміру та умов оплати праці, умов конкурсу надається за тел. (04730) 2-58-93, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
     Термін прийняття документів до 17 год. 19.02.2018

     Місце, час та дата проведення конкурсу: м.Чигирин, вул. Б.Хмельницького, 24

Умови конкурсу 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині шукають начальника відділу бухобліку