Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

До суду відтепер будуть викликати через Інтернет
09 лютого 2018, 16:17 Друк

аЗа новим Цивільним процесуальним кодексом, учасники процесу, яких неможливо знайти, щоб викликати в суд, повідомляються про це через офіційний сайт, а не газету. Правда, можуть бути внесені зміни, щоб не порушувати права тих, хто до сих пір не має можливості користуватися сучасними технологіями. Про це йдеться на офіційній сторінці у Фейсбук Центру судової експертизи та експертних досліджень.

Відповідно до ч.11 ст.128 ЦПК такі особи викликаються через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади. А згідно із ч.12 даної статті порядок публікації оголошень на сайті визначається Положенням про ЄСІТС, яка наразі не працює.Однак можливе різне бачення тих чи інших питань, тому зустріч має відбуватися у формі діалогу та обміну думками.

Суддя КЦС Віктор Стрільчук, аналізуючи норми, дійшов висновку, що сьогодні неможливо викликати особу, місце проживання якої невідоме, через друковану пресу, як це було раніше. І єдина можливість — оголошення на офіційному веб-сайті судової влади.

- Думаю, це не ускладнить життя суддям. Не потрібно укладати угоду зі ЗМІ, слід лише зробити оголошення на офіційному сайті, — сказав він.

Попри це, експерти зазначають, що згадана норма не виключає традиційних викликів до суду. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин До суду відтепер будуть викликати через Інтернет