Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У які країни їздили українці торік
12 лютого 2018, 07:39 Друк

Без названия2017 року за кордоном побували майже 26,5 мільйонів українців, переважна більшість - з приватною поїздкою. Про це повідомляє Державна служба статистики України з посиланням на відомості Державної прикордонної служби України.

Найбільше українців виїжджало до Польщі – 9,9 мільйонів. Більш, ніж вдвічі менше наших співгромадян виїжджало до Росії – 4,3 млн. На третьому місці – Угорщина (3,1 млн).

Також багато українців подорожувало до Молдови (1,68 млн), Білорусі та Туреччини (до кожної з них - майже по 1,2 млн), Румунії (понад 1 млн), Словаччини (850 тис.) та Єгипту (733 тис.).

Найменш популярні для українців країни для відвідування Таджикистан (10 людей за увесь минулий рік), Норвегія, Піткерн, Малі, Киргизстан (по 7), і лише по одному українцю побували в  Іраку, Канаді та Південній Кореї 2017 року.

Загалом минулого року українці відвідали 71 країну світу.

Нагадаємо, в Україну минулоріч зафіксовано в’їзд 14,22 млн громадян інших країн. Лідерами серед кількості осіб, котрі перетинали український кордон у 2017 році, стали громадяни сусідніх країн. Так, із Молдови прибуло 4,4 млн осіб, Білорусі – 2,7 млн, РФ – 1,4 млн, Польщі – 1,1 млн, Угорщини – 1 млн.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У які країни їздили українці торік