Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Україні більше готуватимуть фахових прикордонників
12 лютого 2018, 13:13 Друк

367722У Національній академії Держприкордонслужбі Україні новий навчальний рік спланували з нововведеннями, передає Depo.Хмельницький.

У планах академії - реформування систему щодо роботи з персоналом, впровадження інноваційних методів підготовки офіцерів-прикордонників, збільшення кількості платних місць для студентів, підвищення вартості навчання (для цивільних спеціальностей), нарощення технічного забезпечення.

"Упродовж року основні зусилля спрямовувались на нарощення щільності охорони, удосконалення структури відомства, реформування мобільних сил та резервів, технічне переоснащення та формування прикордонника-професіонала, - каже директор Департаменту особового складу Микола Маланчій. - Створено Донецько-Луганське регіональне управління та Лисичанський прикордонний загін, розпочато реорганізацію відділів прикордонної служби."

За словами ж ректора НАДПСУ Олега Шинкарука, у цьому році у навчальний процес запроваджуватимуть позитивний закордонний досвід підготовки фахівців, новітні технології навчання та інше.

Адже випускники вишу повинні якісно спрацювати на посилення рівня захищеності державного кордону та базових підходів до реформування системи державного управління, сектору безпеки й оборони України, її інтеграції в європейське та світове демократичне співтовариство.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Україні більше готуватимуть фахових прикордонників