Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаська область займає друге місце з виробництва м’яса
13 лютого 2018, 09:12 Друк

івапроЧеркаська область завдячуючи потужностям холдингу «Золотоніський бекон» займає друге місце по виробництву м’яса в країні. В той же час з виробництву продукції рослинництва регіон займає 9 місце рейтингу.

Відповідно до повідомлення сайту visnuk.com.ua повпливала на такі результати і погодна складова. Адже несприятлива погода істотно змінила планові показники врожаю: «Дефіцит опадів спостерігався в нехарактерних для цього регіонах,  таких як Кіровоградська, Черкаська області, особливо постраждала Київщина. Погодні умови не сприяли формуванню високого врожаю» – повідомила Тетяна Адаменко, начальник відділу агрометеорології Гідрометцентру.

Які ж регіони війшли до лідерів рейтингу? Так у Вінницькій області (перше місце рейтингу) розташовано основні потужності гіганта МХП, холдинг «Золотоніський бекон» вивів на друге місце Черкаську область, а компанія з данськими інвестиціями «Даноша», що займається свинарством, забезпечила потрапляння до ТОП-10 зовсім не сільськогосподарської Івано-Франківської області.

У той же час у сільськогосподарському виробництві Черкащини зайнято понад 147 тисяч осіб.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаська область займає друге місце з виробництва м’яса