Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Обласне управління юстиції шукає начальника чигиринського відділу
13 лютого 2018, 14:18 Друк

jur216Відкритий конкурс на відразу 36 вакантних посад оголошено Головним територіальним управлінням юстиції у Черкаській області. Загалом управління юстиції має на сьогодні 51 вакантну посаду по Черкаській області. 19 з них – тимчасові (на період перебування основного працівника у відпустці по догляду за дитиною).

Про це пише «Діловий регіон».

Нині вакантними є посади начальників Смілянського (тимчасово), Корсунь-Шевченківського, Лисянського, Маньківського та Чигиринського відділів Державної виконавчої служби.

Як зазначив начальник Головного управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк, юстиція зацікавлена у висококваліфікованих спеціалістах, які мають бажання працювати, тому підбір кадрів завжди проводиться відкрито та прозоро.

Інформацію про оголошені конкурси можна знайти на сайті Держагентства з питань державної служби  та  Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

Детальніше за телефоном: (0472) 54 41 34 – заступник начальника відділу кадрової роботи та державної служби ГТУЮ у Черкаській області Анастасія Валеріївна Толюпа.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Обласне управління юстиції шукає начальника чигиринського відділу