Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Призовий фонд пісенного конкурсу VIRA FEST у Чигирині становить майже 50 тис. грн
13 лютого 2018, 11:37 Друк

цукенгнекФестиваль VIRA FEST традиційно відбудеться у першій козацькій столиці України – Чигирині, на свято Трійці. Останні вихідні весни – 26-27 травня запам’ятаються неймовірним драйвом, активностями, інсталяціями, конкурсами, а головне – атмосферою, що об’єднує і дарує віру у власні сили та можливості.

Однією з головних подій фестивалю стане Всеукраїнський конкурс духовної пісні, що з року в рік збирає учасників з усієї країни, зазначають організатори фесту.

– Конкурс не має аналогів в Центральній Україні завдяки особливій тематиці та формату проведення. З року в рік до нас приїздять все більш сильні учасники, все більш неймовірні голоси лунають просто неба. Тематика ж лишається незмінною –  це духовність, наші українські цінності. Йдеться про пісні зі змістом – авторські або ж стародавні у сучасній обробці, – деталізує ініціаторка фестивалю, президент ГО «Ділові Українські Жінки» та голова ГО «Громадянський рух «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна.

До участі у конкурсі організатори запрошують як колективи, так і солістів, як аматорів, так і професіоналів. Конкурс відбуватиметься у двох категоріях – «Духовна автентична пісня» та «Духовна сучасна пісня». Загальний призовий фонд складає 48 тисяч гривень і цього року розподіляється наступним чином:

Категорія «Професіонали», «Духовна автентична пісня»

Солісти – 4 тис. грн.

Малі та середні форми – 6 тис. грн.

Хори – 8 тис. грн.

Категорія «Професіонали», «Духовна сучасна пісня»

Солісти – 4 тис. грн.

Малі та середні форми – 6 тис. грн.

Хори – 8 тис. грн.

Категорія «Аматори», «Духовна автентична пісня»

До 16 років – 3 тис. грн.

16 років і більше – 3 тис. грн.

Категорія «Аматори», «Духовна сучасна пісня»

До 16 років – 3 тис. грн.

16 років і більше – 3 тис. грн.

Щоб зголоситися до участі, достатньо заповнити он-лайн АНКЕТУ, а також надіслати на адресу конкурсу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду : творчу автобіографію (резюме); фото колективу; посилання на аудіо або відео матеріал з останніх виступів; копію свідоцтва про народження або паспорта; скан-копії дипломів, нагород із інших конкурсів (у разі наявності).

Реєстрація учасників триватиме до 10 травня 2018 року включно.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Призовий фонд пісенного конкурсу VIRA FEST у Чигирині становить майже 50 тис. грн