Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Україні не можуть з'ясувати ступінь поширення африканської чуми свиней
13 лютого 2018, 12:41 Друк

200-apdx3v6jb9qhw6mbЧерез обмежений потенціал офіційних українських ветслужб по швидкому виявленню та підтвердженню захворювання, з'ясувати ступінь поширення АЧС в Україні неможливо. Про це повідомляє продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Повідомляється, що АЧС є загрозою для українського сектора свинарства не перший рік. З 2012 року було зареєстровано 326 спалахів захворювання, а поширення вірусу в Україні вже призвело до серйозних соціально-економічних наслідків.

І хоча Україна зробила кроки щодо викорінення хвороби, негативний вплив вірусу на внутрішній ринок м'яса зберігається, констатують в ФАО.

Потенціал офіційних українських ветеринарних служб по швидкому виявленню та підтвердженню захворювання обмежений. Тому, з'ясувати ступінь поширення АЧС в Україні як і раніше "не представляється можливим".

"Згідно з прогнозами експертів, якщо хвороба не контролювати за допомогою своєчасних і правильних заходів, негативний вплив поширення АЧС в Україні, ймовірно, буде збільшуватися і призведе до нових ризиків для фермерів і переробників свинини", - прогнозує організація.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Україні не можуть з'ясувати ступінь поширення африканської чуми свиней