Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Черкаській обласній лікарні з'явилося сучасне обладнання
14 лютого 2018, 12:26 Друк

IMG 20180212 154801-500x281Відтепер черкащани зможуть отримати якісне лікування завдяки сучасному обладнанню - урологічне відділення Черкаської обласної лікарні поповнилося літотріптером. Похвалитися таким окрім Черкас можуть лише дві лікарні на всю Україну, пише «Провсе».

До цього операції проводилися на обладнанні, яке було встановлено понад 20 років тому.

— Таке обладнання дозволяє лікувати такі захворювання, які в Черкасах раніше не лікували. Для цього черкащанам доводилося їздити до столиці, — зауважив головний лікар Черкаської обласної лікарні Олександр Дудник.

Крім цього у самому відділенні було проведено ремонт. Він проходив в три етапи — спочатку було відремонтовано нестерильні приміщення, потім операційний блок та закуплено сучасне обладнання. На це все було витрачено понад 3.5 млн грн. Фінансування проводилося за рахунок обласного та міського бюджетів.

— Поспілкувавшись з громадянами та лікарями ми дійшли висновку, що саме це відділення потребує покращення умов лікування. Ви побачили апарат, який до цього був лише в Києві. Тут задіяні технології, які скорочують термін реабілітації хворих та дозволяють провести більше операцій. Зараз це найсучасніший апарат з тих, які є в світі — зазначив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Черкаській обласній лікарні з'явилося сучасне обладнання