Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

З приводу забудови у Чигирині оголосили громадське обговорення
14 лютого 2018, 14:43 Друк

громадські-обговоренняЧигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій площею 0,0640 га, з розміщенням ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Біатової Олени Миколаївни в межах Чигиринської міської ради по вул. Івана Виговського, 49 в м. Чигирин Черкаської області.

Підставою для розроблення проекту є рішення міської ради від 20.12.2017 № 386-38/VII «Про розроблення детального плану території по вул. Івана Виговського, 49 в м. Чигирин Черкаської області.». 

Розробник детального плану  територій ФОП Матвеєва Л.І.

Ознайомлення

З проектом детального плану територій площею 0,0640 га, з розміщенням ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Біатової Олени Миколаївни в межах Чигиринської міської ради по вул. Івана Виговського, 49 в м. Чигирин Черкаської області, можна ознайомитися у  відділі житло – комунального господарства, землеустрою та інвестиційної політики міської ради за адресою: 20901, м. Чигирин, Черкаської області, вул. Б.Хмельницького, 19, кабінет №11, телефони для довідок (04730) 2-59-96, 2-59-77, а також за вказаною адресою приймаються пропозиції та зауваження щодо детального плану територій, термін подання яких з 14 лютого 2018 року по 13 березня 2018 року.

Подати пропозицію

Пропозиції щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території мають право подавати:

 1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

 2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

 3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

 4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

 5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

   Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

   Конференція по узагальненню підсумків розгляду пропозицій громадськості відбудеться 14 березня 2018 року о 12.00 в адмінприміщенні міської ради за адресою: 20901, м. Чигирин, Черкаської області, вул. Б.Хмельницького, 19, кабінет №11.   


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин З приводу забудови у Чигирині оголосили громадське обговорення