Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Україні затвердили терміни цьогорічних призовів
16 лютого 2018, 07:46 Друк

1518779645-75Президент України Петро Порошенко затвердив строки звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та терміни проведення чергових призовів у 2018 році. Відповідний указ №33/2018 він підписав у четвер, 15 лютого, повідомляється на сайті Адміністрації президента.

Як зазначається, військовослужбовців-строковиків, які мають ступінь вищої освіти «спеціаліст» або «магістр» та вислужили встановлені строки строкової військової служби, звільнять у квітні-травні і серпні 2018 року, а також у жовтні-листопаді 2018 року.

Інших військовослужбовців строкової служби, які вислужили встановлені строки строкової військової служби, звільнять у запас у квітні-травні та у жовтні-листопаді 2018 року.

Призов на строкову військову службу в 2018 році відбудеться у квітні-травні і у жовтні-листопаді.

На строкову військову службу будуть призивати придатних за станом здоров'я громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у частини виповнилося 20 років, а також старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Україні затвердили терміни цьогорічних призовів