Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині соціальні послуги надаватимуть через громадські організації
19 лютого 2018, 15:05 Друк

542c7486c30eccb1586a233b64923a11Як повідомляє благодійна організація «Від серця до серця», у Черкасах вперше апробують механізм втілення соціального замовлення за бюджетні кошти через неурядові організації. Пілотний проект розпочне роботу у Черкасах уже цього року, пише «Діловий регіон».

Запуск такого механізму став можливий завдяки адвокаційній кампанії фахівців БО «Від серця до серця» при фінансовій підтримці Міжнародного благодійного фонду «Відродження» та технічній допомозі БО «Світло надії» у межах реалізації проекту «Забезпечення сталості соціальних послуг через отримання бюджетних коштів в м. Черкаси та Черкаській області».

Так, у межах проекту відбулись численні зустрічі із представниками лікувальних комунальних закладів, серед яких: Обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, Черкаський обласний наркологічний диспансер та обласний протитуберкульозний диспансер. Також відбулися неодноразові зустрічі із директорами та заступниками управління охорони здоров’я ЧОДА, заступником фінансового управління та першим заступником голови ЧОДА Віталієм Ковалем.

Під час спільних нарад було вивчено досвід інших областей у реалізації такого механізму закупівель послуг, вивчено потребу комунальних медичних закладів у необхідності впровадженні такої схеми отримання послуг.

Наслідком тривалої адвокаційної кампанії від БО «Від серця до серця» стало погодження щодо втілення пілотного проекту у Черкасах. Зокрема, на сьогодні тубдиспансер та СНІД-центр підготували запити на управління охорони здоров’я Черкаської ОДА з проханням щодо виділення коштів, наступним кроком буде закупівля соціальних послуг через неурядові організації.

Зауважимо, що механізм запровадження соціальних послуг за бюджетні кошти  діє у кількох областях України. БО «Від серця до серця» входить до п’ятірки найкращих неурядових організацій, якій завдяки продуктивній співпраці із обласною владою та керівниками медичних закладів вдалось досягнути втілення пілоту щодо закупівлі соціальних послуг через заклади охорони здоров’я.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині соціальні послуги надаватимуть через громадські організації