Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Україна встановила рекорд з експорту свіжих фруктів та ягід
19 лютого 2018, 13:20 Друк

fruktyЗа словами економіста департаменту технічного співробітніцтва ФАО Андрія Ярамака, Україна встановила рекорд з експорту свіжих фруктів та ягід власного виробництва за всі роки (без врахування реекспорту). У 2017 р. прибутки від експорту свіжих фруктів з України зросли на 37 % або $ 25,5 млн. Про це він повідомив на своїй сторінці у facebook.

«У 2018 р. можна з впевненістю очікувати оновлення цього рекорду, адже тестовий маркетинг наших продуктів на світових ринках проходить надзвичайно успішно. Пам’ятаю як усі насміхалися: «що ви там будете робити без ринку РФ?! Хоча в Росію продукція йде й далі через Білорусь, але вже зараз значно привабливішими виглядають поставки до ЄС, Близького Сходу та Південно-Східної Азії. А до РФ можна завжди продавати те, що не пішло на більш багаті і вибагливі ринки», — пише експерт.

Андрій Ярмак додав, що плодоовочевий сектор у 2017 р. приніс Україні $414 млн прибутку, з яких свіжа плодоовочева продукція з горіхами принесла $238 млн, а продукти переробки — $176 млн. Хоча це лише 2,5 % від загальної виручки агросектору, проте експорт за цією групою товарів зростає швидше, ніж за більшістю інших.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Україна встановила рекорд з експорту свіжих фруктів та ягід