Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині витяги із ДЗК замовляють через електронний сервіс
20 лютого 2018, 09:41 Друк

ОнлайнУ Черкаській області 14626 осіб скористалися онлайн-послугою «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру». Опрацьовано 14479 звернень, решта – в роботі. Лише з початку цього року завдяки інтернету замовили витяги про земельні ділянки 645 громадян.

Про це інформують у прес-службі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

Найбільше онлайн-замовлень витягів із Державного земельного кадастру (ДЗК) надійшло про земельні ділянки, які  розташовані в Корсунь-Шевченківському районі – 4187 заявників, Черкаському районі й Черкасах – (1088), на Городищині (1204) й Смілянщині – (845).

На сьогодні всього в Україні землевпорядна служба опрацювала 334 504 електронні звернення.

Електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку працює на офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру http://map.land.gov.ua (у розділі «Публічна кадастрова карта»). Отримати готовий документ громадяни можуть у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обрали самі ж під час замовлення.

Сервіс також дозволяє за допомогою електронного платіжного засобу оплатити послугу, вартість якої становить 88,1 грн. Отримані кошти зараховуються до державного або відповідного місцевого бюджету.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині витяги із ДЗК замовляють через електронний сервіс