Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Сільгосппідприємствам Чигиринського району вручили агрохімічні паспорти
20 лютого 2018, 14:19 Друк

кенекуцНа Черкащині торік провели агрохімічну паспортизацію земель сільськогосподарського призначення в агроформуваннях 76,9 тис. га. Агрохімічні паспорти вручені 40 сільгосппідприємствам Чорнобаївського району, Золотоніського, Чигиринського району, зауважив начальник обласного управління агропромислового розвитку Ігор Колодка.

Ці та інші заходи з підвищення якості ґрунтів проводять у рамках обласної програми з охорони і підвищення родючості ґрунтів Черкаської області «Родючість 2016-2020», відзначив Ігор Колодка.

– На сьогодні програму з підвищення родючості грунтів на місцевому рівні уже затвердили 11 з 20 районів області, – наголосив посадовець. – Нині всі заходи згідно цієї програми здійснюються за рахунок сільгосппідприємств Черкащини. Нагадаю, програма передбачає підвищення рівня та раціонального застосування органічних, мінеральних та бактеріальних добрив, проведення хімічної меліорації та здійснення державного контролю за відтворенням та охороною родючості ґрунтів на підставі даних агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення.

Він додав, що хімічну меліорацію ґрунтів минулого року провели у сільгосппідприємствах області на 6,7 тис. га. Зокрема у Тальнівському – 500 га, Золотоніському – 2 тис.га та Звенигородському – 4,2 тис. га районах.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Сільгосппідприємствам Чигиринського району вручили агрохімічні паспорти