Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Переробники готові більше платити за якість молока
20 лютого 2018, 16:55 Друк

celnoe-moloko-1-696x488Закупівельні ціни на молоко для учасників АВМ вищі на 20 коп., ніж на ринку. Про це повідомляє прес-служба Асоціації виробників молока (АВМ).

Потреба якісної сировини з кожним роком зростає. Тепер це основний фактор для отримання високої закупівельної ціни. Ще рік назад переробники платили вищу ціну тому господарству, яке здасть більшу кількість молока, не зважаючи на його якість. На сьогоднішній день ситуація змінилася і максимальну ціну можна отримати лише за молоко екстра ґатунку.

За підсумками 2017 року господарства АВМ забезпечують 19% промислового молока та 50% екстра. Це дає свої переваги — закупівельні ціни на молоко для учасників АВМ вищі на 20 коп., ніж в середньому на ринку. Час коли ціну за молоко формував лише обсяг зданої партії минув, і зараз для того, щоб отримувати європейську ціну — потрібно представити європейську якість. Вимоги до господарств ростуть і тільки кращі зможуть тримати цю планку.

6-7 березня АВМ проведе ХІ Міжнародний молочний конгрес, в рамках якого пройде панельна дискусія: «Перспективи розвитку виробництва і переробки молока, цінові тенденції 2018-2019». Детальніше — на ХІ Міжнародному молочному конгресі.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Переробники готові більше платити за якість молока