Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні
21 лютого 2018, 08:34 Друк

1519123921 img 7830 120 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. Їх імена уже назавжди вкарбовані в серця українців, а пам'ять нагадуватиме про їхню мужність і самопожертву в ім'я свободи. Майдан став символом утвердження віковічного прагнення українського народу до справжніх демократичних цінностей.

У цей день чигиринці зібралися біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні, щоб вшанувати пам’ять всіх, хто віддав своє життя на Майдані, повідомляють у прес-службі Чигиринської РДА.

У заході взяли участь голова районної ради Валентина Алєксєєвець, заступник голови районної державної адміністрації Микола Турик, секретар міської ради Олександр Іванов, представники структурних підрозділів районної державної адміністрації та жителі міста.

Голова районної ради Валентина Алєксєєвець відмітила, що багато з нас уже розуміють як треба жити, і кожен повинен почати з себе і, якщо ми пам'ятатимемо ті події, які відбулися на Майдані, якщо ми будемо пам'ятати, яку ціну вони віддали за цю Україну,- ми будемо жити по іншому, ми будемо змінюватись, у першу чергу, самі.

Благочиння району та міста відправили поминальну панахиду по загиблих Героях Євромайдану, а всі присутні хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя пам’ятного знаку вшанували Героїв Небесної Сотні.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні