Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Україні підвищили пенсії військовослужбовцям
21 лютого 2018, 07:40 Друк

pensКабмін підвищив пенсії військовослужбовцям. Нараховуватимуть нові виплати, починаючи з першого січня 2018-го року. В середньому пенсії збільшаться на півтори тисячі гривень, повідомляють «Подробиці».

Дискусії щодо підвищення пенсії військовослужбовцям розпочалися ще восени. Доробляти законопроект, стверджує прем'єр міністр, можуть ще кілька місяців, проте, - це лише формальність. Підвищені виплати нарахують із першого січня цього року.

"Сьогодні ми приймаємо рішення про підвищення пенсій для військовослужбовців - у середньому на 1,5 тис. грн. Весь перерахунок в цих параметрах буде здійснений з першого січня 2018 року. З сьогоднішнього дня почнеться робота з нарахування пенсій військовослужбовцям", - заявив Володимир Гройсман, прем'єр-міністр України.

Своєю чергою, міністр соцполітики Андрій Рева запевнив, що протягом двох років ці пенсії іще збільшать.

"По закінченні ця цифра може подвоїтись. Тобто з 1 січня 2020 року пенсійне забезпечення силовиків зросте майже в два рази", - наголосив Андрій Рева, міністр соціальної політики України.

Затвердили на Кабміні і новий стандарт початкової освіти. Реформа почне діяти вже з 1-го вересня для учнів, які навчаються за програмою 12-річної школи. Відтепер Міносвіти розроблятиме виключно базову навчальну програму. Як саме проводити уроки, і який використовувати методичний матеріал, - вирішувати вчителям на місцях.

"Державний стандарт початкової освіти це є перелік очікуваних результатів що наші діти повинні уміти, знати. Якими компетентностями володіти після здобуття освіти в початковій школі. Цей стандарт був опрацьований впродовж 2 років. Ми залучали найуспішніший досвід практично 7 країн і залучали міжнародну експертизу", - наголосила Лілія Гриневич, міністр освіти і науки України.

Загалом українські середні навчальні заклади будуть поділятися на три освітні школи. "Початкова", "базова" та "старша". "Базова" запрацює в наступному, "старша" - не пізніше 2027 року.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Україні підвищили пенсії військовослужбовцям