Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

"Укрзалізниця" запустила нову "книжкову" послугу
22 лютого 2018, 07:12 Друк

28056767 178187386292029 151249789476554304 nУ швидкісних поїздах запустили книжковий пілотний проект. Про це повідомляє в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.

«Укрзалізниця» почала продавати книжки у вагонах. Поки що придбати літературу можна тільки у потягах в Інтерсіті та Інтерсіті+, але перевізник планує запровадити таку послугу і в інших поїздах.

Перші результати продажу можна вважати успішними - майже за 2 дні пасажири придбали 12 книжок.

- Ми маємо амбітні плани щодо цього проекту. Зокрема, можливість запровадження бук-кроссінгу (обміну книжками) та співпраці з молодими письменниками, - розповідає Кравцов.

На вибір представлені як українська, так і зарубіжна класика. У каталозі товарів можна знайти книги Скрябіна, збірки афоризмів Черчилля, розмовники та путівники.

- Проект крутий! Дійсно, буває, нічим зайнятися в дорозі, а з собою ніякої книжки немає...(( Проте щодо асортименту погоджуюсь... Щось не дуже. Хотілося б бачити як твори молодих українських письменників, так і класику. А ще, на мою думку, було б доречно включити якісь книжечки для туристів: в залежності від сполучення потягу (мапи з цікавими місцями, які можна відвідати) і, можливо, pocketbooks англійською, - коментує киянка Ольга Глухова.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин "Укрзалізниця" запустила нову "книжкову" послугу