Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Українці дізнаються про свої права з телебачення та від родичів
22 лютого 2018, 10:19 Друк

63c19b8f-0517-4502-97fd-53206574822cБільшість, 75% українців, назвали джерелами інформації про права людини телевізійні програми, 41% - родичів і друзів, 30% - інтернет-сайти. Основними джерелами інформації про права людини для українців є телебачення, спілкування з родичами і друзями, інтернет-сайти. Такі дані соціологічного дослідження оприлюднила на прес-конференції голова правління Центру інформації про права людини Тетяна Печончик, пише Укрінформ.

Так, українці черпають уявлення про свої права з телевізійних програм, інтернет-сайтів. Також дізнаються цю інформацію від родичів і знайомих.

"Зі школи і вищого навчального закладу про свої права і способи їх захисту дізнаються тільки 15% опитаних", - сказала Печончик.

Вона уточнила, що люди могли обирати кілька варіантів відповідей і 75% респондентів назвали джерелами інформації про права людини телевізійні програми, 41% - родичів і друзів, 30% - інтернет-сайти, 26% - особистий досвід і 23% - газети.

Опитування було проведене фондом Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва разом з Офісом Уповноваженого Верховної Ради з прав людини за підтримки програми розвитку ООН в Україні.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Українці дізнаються про свої права з телебачення та від родичів