Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Більше 400 бійців Черкащини оздоровилися торік у санаторіях
26 лютого 2018, 15:23 Друк

IMG 0119Минулого року пільгою із санаторно-курортного оздоровлення скористалося 409 учасників бойових дій, 12 інвалідів війни й 1 інвалід війни з наслідками травм хребта та спинного мозку з числа бійців разом із супроводжуючою особою. Кошти на ці послуги спрямували з державного бюджету. Про це повідомив директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало.

– Водночас, аби оздоровити більшу кількість бійців, торік виділили 600 тис. грн і з обласного бюджету для оздоровлення учасників АТО у місцевому санаторії на умовах співфінансування. У результаті придбали 99 путівок на майже 300 тис. грн, – зауважив Руслан Олександрович.

Нагадаємо, задля ефективного використання бюджетних коштів та забезпечення вільного вибору санаторно-курортного закладу, відповідно до медичних показань,  для учасників антитерористичної операції змінено систему закупівлі санаторно-курортних послуг. Так, відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування проводиться через безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги на підставі тристоронньої угоди (учасник АТО ‑ управління соцзахисту ‑ санаторій).


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Більше 400 бійців Черкащини оздоровилися торік у санаторіях