Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Україні зросли ціни на буряк
07 березня 2018, 10:25 Друк

i19xcl5mofa71awtБуряк на ринку України демонструє найбільш стрімкі темпи подорожчання з усього борщового набору.Про це повідомляє «АПК-Інформ: овочі і фрукти».

В результаті, вже на даний момент ці коренеплоди на українському ринку коштують в середньому в 4 рази дорожче, ніж в першій половині березня 2017 року.

Згідно з даними щоденного моніторингу проекту, тільки з початку поточного тижня буряк в Україні подорожчав на 20-23%. Сьогодні виробникам вдається вести відвантаження за 6-8 грн/кг (0,18-0,25 €/кг). Для порівняння, ще тиждень тому ціни на цю продукцію не перевищували 6,5 грн/кг (0,2 €/кг).

Крім активного попиту, зростання цін провокує помітне скорочення пропозиції. Запаси буряка в господарствах вже порядком виснажилися. Більш того, ряд фермерів прийняли рішення призупинити реалізацію залишкових обсягів в очікуванні подальшого подорожчання.

Варто зазначити, що брак пропозиції трейдери вже намагаються компенсувати за рахунок буряка з Польщі. Однак, постачання польської продукції поки досить малооб’ємне, в зв'язку з чим гравці ринку впевнені в подальшому зростанні цін.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Україні зросли ціни на буряк