Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У січні середній розмір субсидій черкащанам перевищив 1400 гривень
12 березня 2018, 12:13 Друк

івапрропаУ січні поточного року субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг отримували 282,2 тис. домогосподарств області, що становило 54,4% від загальної кількості домогосподарств Черкаської області. Про це повідомляє сайт  ГУ статистики в Черкаській області.

Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на домогосподарство у січні 2018р. зменшився порівняно із січнем 2017р. на 13,0% і становив 1418,1 гривень.

Заборгованість бюджетів за субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг перед організаціями, що надають домогосподарствам житлово-комунальні, на кінець січня становила 1 507 224,9 тисяч гривень.

Зокрема у січні  субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг було призначено 5,5 тисяч домогосподарств  (у міських поселеннях  – 3,8 тисяч, в сільській місцевості – 1,7 тисяч). Порівняно із січнем 2017р. кількість  домогосподарств, яким призначено субсидії зменшилась у 4,7 раза.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У січні середній розмір субсидій черкащанам перевищив 1400 гривень