Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Зарубіжні інвестори найчастіше вкладають кошти у промислові підприємства Черкащини
14 березня 2018, 12:04 Друк

25435Обсяг залучених з початку інвестування в економіку області прямих інвестицій (акціонерного капіталу) на 31 грудня 2017 р. становив 337,8 млн.дол. США, або 0,9% від загального обсягу залучених інвестицій в економіку України, інформує «Діловий регіон».

Обсяг прямих інвестицій у розрахунку на одну особу населення становив 276,4 дол., повідомляють в головному управлінні статистики Черкаської області.

Прямі інвестиції надійшли від нерезидентів із 43 країн світу. До основних країн-інвесторів, на які припадає 88,9% загального обсягу іноземного капіталу, належать: Беліз, Кіпр, Німеччина, Чехія, Іспанія, Франція, Велика Британія, Естонія та Нідерланди.

Найбільші обсяги прямих інвестицій зосереджено на підприємствах промисловості – 80,4% загального обсягу. У підприємства та організації, що здійснюють операції з нерухомим майном залучено 8,1% прямих інвестицій, у підприємства сільського, лісового та рибного господарства – 5,1%, оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів – 2,4%.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Зарубіжні інвестори найчастіше вкладають кошти у промислові підприємства Черкащини