Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Воїни-добровольці отримали відзнаки «Холодний Яр»
14 березня 2018, 14:41 Друк

29186563 2058091481138840 92687360779802158 n1Відзнаки «Холодний Яр» отримали п’ятеро бійців із Української добровольчої армії. Їх до Навчального центру УДА, що на Дніпропетровщині, привіз голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Нагадаємо, сьогодні в Україні відзначають День українського добровольця.

Як зауважив очільник області, він завжди радий спілкуванню з бійцями. А співпраця з Українською добровольчою армією, мовляв, триває вже давно. І відзнаками, додає Юрій Ткаченко, це аж ніяк не обмежується.

– Відзнаки «Холодний Яр» ми привезли для 5 бійців, – розповідає голова Черкаської ОДА. – Двоє з них були на завданні, перед строєм нагородив трьох: друзів «Одісея», «Дракулу» і «Сенсея». Приємне відкриття: «Одісей» – наш земляк, родом із Тальнівщини. Знаково ще й те, що командує Центром друг Максим «Покутяка», нащадок роду, де всі чоловіки воювали в ОУН-УПА Закерзоння під проводом Ярослава «Стяга». Історія повторюється. Принагідно дякую всім черкащанам за підтримку наших добровольців. Водночас вітаю всіх тих, хто став на захист рідного краю, не чекаючи наказу – просто за велінням душі справжнього українця.

Нагадаємо, підтримка та допомога бійцям на Сході та по поверненню звідти – незмінний пріоритет обласної влади.

Про це повідомили у прес-службі Черкаської облдержадміністрації.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Воїни-добровольці отримали відзнаки «Холодний Яр»