Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині найменші ціни на скраплений газ
15 березня 2018, 15:32 Друк

c6aa885708bcf16448014e0a271c8c8fa26c1d40На роздрібному паливному ринку відзначено незначні коливання цін на світлі нафтопродукти, тоді як на ринку скрапленого вуглеводневого газу зберігається тенденція до зниження вартості. Найвищий темп зниження ціни на цей вид палива зафіксували в Черкаській області. Про це пише "Tarminal".

У всеукраїнському рейтингу вартості СПБТ на АЗС Черкаська область посідає перше місце.

За даними інформаційно-аналітичної системи online-моніторингу і аналізу ринків PsycheaFUEL 2.2, середня ціна на ЗВГ в Черкаській області становить 12,11 грн/л.

Зниження середньої роздрібної ціни на СПБТ в Черкаській області за день склав 0,16 грн/л, що є найбільшим зміною по Україні, поряд з Кіровоградською областю. Динаміка середніх роздрібних цін на ЗВГ в Черкаській області за даними інформаційно-аналітичної системи online-моніторингу і аналізу ринків PsycheaFUEL 2.2:

Така ціна є найменшою для цього виду палива за останні 30 днів, і на 1,25 грн. нижче максимальної позначки за цей період - 13,36 грн/л., яка була зафіксована 13 лютого.

Роздрібні ціни на скраплений газ на заправках Черкаської області коливалися в діапазоні від мінімальних 12,11 грн/л. до максимальних 13,19 грн/л.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині найменші ціни на скраплений газ