Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині стартує весняна акція з благоустрою району
19 березня 2018, 08:11 Друк

471bd07fdaa7b040f7ab8b2a13f8f35b XLПротягом березня-квітня 2018 року на Чигиринщині проходитиме весняна акція з благоустрою населених пунктів, упорядкування пам’ятників загиблим воїнам, обелісків, братських могил, кладовищ. За подробицями просять звергатися до працівників центру зайнятості.     

Про це повідомляє місцевий осередок ЦЗ

В 2018 році одними з перших розпочали громадські роботи КП «ЄРЦ», Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чигиринського району, Галаганівська сільська рада, Управління соціального захисту населення та КП «Стадіон «Колос». Залучено до благоустрою м. Чигирина 16 осіб з числа безробітних,  1 особа з числа безробітних виконує підсобні роботи по благоустрою стадіону.

До кінця березня 2018 року всі сільські ради планують для проведення громадських робіт у 2018 році  затвердити кошти та з квітня місяця розпочати громадські роботи.

По догляду за особами похилого віку, допоміжні роботи в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чигиринського району задіяні 2 безробітних зареєстрованих у Чигиринському центрі зайнятості.

Чигиринським районним центром зайнятості у співпраці з управлінням соціального захисту населення відпрацьовано механізм організації громадських робіт по інформуванню населення щодо отримання житлових субсидій з кур’єрською доставкою документів і запитів та залучено 2 особи.

Додамо, що у 2017 році у громадських роботах було залучено 486 осіб з числа безробітних. Саму активну участь у проведенні громадських робіт у 2017 році приймали КП «ЄРЦ» (72 особи), Рацівська сільська рада (77 осіб), Медведівська сільська рада (38 осіб), Тіньківська сільська рада (37 осіб).


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині стартує весняна акція з благоустрою району