Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У місцевому центрі зайнятості провели акцію "Роль жінки в суспільстві"
21 березня 2018, 14:16 Друк

1521526580 07З 5 березня по 16 березня 2018 року в Чигиринському районному центрі зайнятості проводилась акція «Роль жінки в суспільстві», приурочена до Міжнародного жіночого дня – 8 Березня. Захід проводили з метою підвищення конкурентоспроможності жінки на сучасному ринку праці, впевненості в собі, сприяння її працевлаштування та надання психологічної підтримки. В ході акції проведено два семінари з гендерних питань (5 березня та 16 березня), учасників – 42 особи.

Про це йдеться на сайті Чигиринської райдержадміністрації.

На семінарах жінки мали змогу визначитися з терміном «гендерна рівність». Під час семінарів безробітні активно обговорювали питання ефективного пошуку роботи, самопрезентації та самоосвіти; дискутували на тему досягнення балансу між сім’єю та кар’єрою; ділилися своїм досвідом. Семінари проходили у невимушеній атмосфері. Присутні активно обмінювалися думками: як набути впевненості у власних силах, підвищити рівень самооцінки та знайти оптимальні моделі поведінки при вирішенні життєвих проблем, пов’язаних з пошуком роботи.

7 березня для 17 безробітних проведено семінар «Жінка на ринку праці». Учасники семінару дізналися про ситуацію на ринку праці району, розглянули помилки, яких припускаються жінки під час пошуку роботи, вивчили типи кар’єрного зростання. Також отримали поради, як стати успішною жінкою.

У рамках семінару був проведений майстер-клас по виготовленню оберегів, який провела вчитель трудового навчання Чигиринського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2» - Черноус Олена Борисівна. Всі створені обереги зворушливі, адже створені власними руками та серцем. Зроблені з усім старанням, любов'ю, терпінням, необхідною увагою до безлічі деталей.

Кожний учасник семінару виготовив собі у подарунок ляльку-оберіг.

За результатами заходу, три особи працевлаштували, одній безробітній видали направлення на навчання, чотирьом – видали направлення на громадські роботи


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У місцевому центрі зайнятості провели акцію "Роль жінки в суспільстві"